Skierowanie

Szablon wykonała przecudowna Sassy Girl z Bajkowych Zwiastunów.
  
        
KSIĘGA I
      Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere,  może być kluczem do rozwiązania zagadki.
     Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.
      W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.


KSIĘGA II
       Zmuszona przez Mikę Montero, Lena Mikler rozpoczyna szkolenie. Opanowanie telekinezy okazuje się trudniejsze, niż mogłoby się wydawać, a cena, którą przyjdzie zapłacić za dar, będzie wysoka. Silny związek pomiędzy odpowiedniczkami, który miał być zbawieniem, może przeistoczyć się w przekleństwo. Stowarzyszenie Cordragon zyskuje sprzymierzeńców, ale wroga armia również nie próżnuje. 
       Lena leczy zranioną duszę, a jej Anioł Stróż jest w stanie zrobić wiele, by dziewczyna zyskała spokój. Milan Montero nie ma pewności, czy podjął właściwą decyzję, ale nadal kontynuuje śledztwo. Nawet skrzydła Anioła Ciemności schodzą na dalszy plan. Iker Arcana zauważa u przyjaciółki coś niepokojącego, ale boi się nawet pomyśleć o tym, że jego przypuszczenia mogą być słuszne. Ryzykowne sojusze i niesprawiedliwe umowy stają się niezbędną normą. 
        Czyje serce tym razem pokryje lód, a które schowa ochronny pancerz?

1 komentarz:

  1. Opis naprawdę super, ale mogłabyś trochę go skrócić. No wiesz... Musi się na okładce tylnej zmieścić, heh.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie coś więcej, a obiecuję, że nie tylko ja na tym zyskam.

SZABLON WYKONANY PRZEZ TYLER DLA BLOGA
http://cordragon.blogspot.com/